Ekspert Finansowy ogłoszenie

Dołącz do nas jako Ekspert Finansowy

Dołącz do naszego zespołu jako Ekspert Finansowy. Szukamy osób z doświadczeniem w doradztwie finansowym o szerokiej wiedzy z zakresu kredytów hipotecznych. Cenimy sobie zaangażowanie i umiejętność realizowania celów. Oferujemy Ci dostęp do bazy Klientów oraz elastyczny system pracy.

​KORZYSTNE ZMIANY DLA KREDYTOBIORCÓW PO WEJŚCIU W ŻYCIE USTAWY

Minęły już dwa miesiące odkąd branża byłych doradców, teraz ekspertów i różnego rodzaju specjalistów, przyzwyczaja się do nowej rzeczywistości. Ustawa z dnia 23 marca 2017 roku o kredycie hipotecznym oraz nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami, bo o niej mowa, weszła w życie 22 lipca 2017 roku. Jakie korzystne zmiany zaszły? Z jakimi wyzwaniami musieliśmy się zmierzyć? O tym za chwilę.

Stopy procentowe na niezmienionym poziomie. Znamy decyzję RPP

Stopy procentowe NBP pozostają na niezmienionym poziomie. Taką decyzję ogłosiła Rada Polityki Pieniężnej podczas środowego posiedzenia. Co to oznacza dla kredytobiorców?

Jakość przede wszystkim, czyli Polak buduje dom

Kryteria wyboru materiałów, którymi kierujemy się przy budowie domu, zmieniają się wraz z upływem czasu. Współczesny Polak budując dom, coraz większą wagę przywiązuje do jakości materiałów, licząc na większą trwałość i niższe koszty utrzymania w przyszłości.

6 kompetencji, które powinien posiadać doradca finansowy

Nie ulega wątpliwości, że klient potrzebuje usług doradcy finansowego. Nie da się też ukryć, że jakość świadczonych usług zależy od kompetencji konkretnego specjalisty. Oto lista sześciu predyspozycji, którymi odznaczają się profesjonaliści w tym zawodzie.