Dołącz do zespołu Prime Money

Rozpocznij współpracę w oparciu o korzystne zasady

Pracując jako Ekspert Finansowy wiesz, że nasza praca opiera się na głębokim i szczerym kontakcie z klientem, działaniu w jego najlepszym interesie oraz wsparciu go naszą wiedzą tam, gdzie brak specjalistycznych kompetencji mógłby skutkować podjęciem nieoptymalnej decyzji finansowej. Dzięki temu zapewniamy sobie wysoką ocenę naszej pracy, długotrwałą relację z klientem oraz polecenia kolejnych klientów. Wszystko to przekłada się na świetnie wyniki i wysokie wynagrodzenia naszych Ekspertów. 

Jeśli jesteś profesjonalistą w swoim zawodzie z powyższym poradzisz sobie sam. Jednak w Prime Money przenosimy wszystkie zasady o poziom wyżej, stawiając Cię nie tylko w roli Eksperta Finansowego, a stałego Partnera Biznesowego dla biur nieruchomości oraz deweloperów. Dzięki naszemu modelowi działania możesz zarabiać jeszcze więcej. 


Prime Money zasadę partnerskiej współpracy przenosimy o poziom wyżej. Naszą główną przewagą są długotrwałe i korzystne dla obu stron relacje z biurami nieruchomości i deweloperami w Warszawie i okolicy.

Ty obsługujesz klientów naszych partnerów, pomagasz im w uzyskiwaniu finansowania na zakup nieruchomości, a my pomagamy firmie we wzroście ich biznesu dostarczając unikatowe kompetencje i narzędzia marketingowe. 

Dzięki temu możesz skupić się na obsłudze klientów, a nowe relacje biznesowe zapewniające wzrost Twoich przychodów wypracujemy dla Ciebie.

Dla naszych Partnerów jesteś stałym członkiem skutecznego zespołu.  
Co zyskujesz dołączając do nas?

Niezależnie czy jesteś doświadczonym Ekspertem z szeroką bazą relacji i własnych klientów, czy skupiasz się na doskonałej obsłudze i chcesz abyśmy to my pozyskiwali dla Ciebie Klientów - mamy ofertę dla Ciebie. Wybierz pracę jako Mobilny lub Stacjonarny Ekspert Finansowy.

    • dostęp do bazy klientów aktualnie poszukujących finansowania na zakup nieruchomości,
    • wysokie wynagrodzenia prowizyjne,
    • wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
    • możliwość pracy w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy,
    • rejestrację jako Broker Finansowy wraz ze spełnieniem wszystkich wymogów KNF

Współpraca jako Mobilny Ekspert Finansowy 

Pracując jako Ekspert Mobilny otrzymasz ofertę lepszą, niż ta, którą będziesz w stanie samodzielnie uzyskać negocjując umowy bezpośrednio z bankami. Będziesz odpowiedzialny za obsługę klientów pozyskiwanych z własnych relacji biznesowych, ale otrzymasz też klientów firmy tak, aby zapewnić Ci stały i stabilny poziom sprzedaży.

Otrzymasz dostęp do pełnej infrastruktury niezbędnej do pracy (narzędzi, biura, sprzętu) oraz obsługę prawną w zakresie spełniania wymogów ustawowych o kredycie hipotecznym. Dzięki temu nie musisz martwić się o nic więcej poza sprawną obsługą wniosków Twoich klientów. Współpraca jako Ekspert Stacjonarny 

Nie musisz martwić się o pozyskiwanie klientów - kontakty od naszych Partnerów przekazywane są bezpośrednio do Ciebie.

Zostaną ci też przydzielone firmy, które będziesz bardzo dobrze znać i z którymi będziesz na stałe współpracować.

Twoja praca będzie polegać na jak najlepszej obsłudze klientów poszukujących finansowania na zakup nieruchomości oraz systematycznym utrzymywaniu relacji z kilkoma podmiotami, które będziesz obsługiwać.

Reszta zadań jest po naszej stronie.Obsługę Twoich wniosków 

Stawiamy na efektywność. Ty zajmujesz się załatwianiem spraw Twoich klientów i negocjowaniem dla nich najlepszych warunków, my zajmiemy się kwestiami formalnymi związanymi z przygotowaniem dokumentacji do kredytu.

Pracując jako Stacjonarny Ekspert finansowy otrzymujesz wsparcie wykwalifikowanej osoby posiadającej niezbędne uprawnienia do prowadzenia procesu kredytowego w Banku.

Dzięki temu jesteś w stanie prowadzić 2-3 razy więcej spraw jednocześnie.Pracujesz tak jak chcesz

Doskonale rozumiemy, że nasza praca to głownie spotkania z Klientami. 

Pracujesz tak jak chcesz - w wygodnym, nowoczesnym biurze w centrum Warszawy lub mobilnie, zdalnie z miejsca, z którego w danym momencie powinieneś być by załatwiać sprawy Twoich klientów.

W każdym momencie masz również dostęp do sal konferencyjnych przygotowanych specjalnie do prowadzenia spotkań oraz niezbędnego zaplecza biurowego.Marketing do Twojej dyspozycji

Dzięki autorskim narzędziom marketingowym każde biuro oraz deweloper zyskuje możliwość bezpośredniego kierowania do Ciebie klientów ze swojej strony www. 

Dodatkowo wsparcie marketingowe, które zapewniamy naszym partnerom, gwarantuje znaczy wzrost zapytań od klientów w tym zapytań kredytowych.

Dzięki temu zarówno biuro jak i Ty zarabiasz więcej.  
Działamy na poleceniach

Zasady obsługi, które stosujemy gwarantują bardzo wysoką ilość klientów powracających oraz poleceń od zadowolonych kredytobiorców. Sprawdź listę naszych rekomendacji, aby przekonać się, jak oceniają nas klienci.


REFERENCJE


Dołącz do nas i ciesz się zyskami płynącymi z wysokiego poziomu obsługi, jaki zapewniamy Klientom.


Kogo poszukujemy?

Do zespołu w Warszawie szukamy osób z doświadczeniem w sprzedaży, mile widziane jest doświadczenie w sprzedaży usług finansowych. Na najlepszą ofertę mogą liczyć osoby z 2-3 letnim doświadczeniem w obsłudze produktów hipotecznych, jednak nie jest to warunek konieczny. Jeśli lubisz pracę z ludźmi, cechuje cię otwartość oraz wysoka kultura osobista z pewnością będziesz pasować do Zespołu.

Pracujesz w innym mieście i szukasz rozwiązań, które pozwolą ci przeskalować twój biznes - napisz więcej o sobie i swojej pracy. 

 

Warunki współpracy

Współpraca jako niezależny podmiot na podstawie umowy B2B. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne w tym bardzo wysokie stawki za klientów własnych, nienormowany czas pracy, dostęp do niezbędnej infrastruktury oraz nowoczesnego biura w centrum Warszawy, elastyczne i partnerskie zasady współpracy. Wybierasz jeden z modeli współpracy B2B - Eksperta Stacjonarnego lub Eksperta Mobilnego oraz w zależności od Twojego doświadczenia możesz wybrać jedno ze stanowisk - Młodszego Eksperta, Eksperta Finansowego lub Starszego Eksperta Finansowego.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Aplikuj na adres work@primemoney.pl 

 Jeśli pracujesz w innym mieście i interesuje cię obsługa lokalnych Klientów Prime Money skontaktuj się z nami na adres: biuro@primemoney.pl 


Facebook LinkedIn